Bazı Kızlar Isırır (Chicago Vampirleri Serisi, #1) Chloe Neill

ISBN: 9786054688005

Published:

Paperback

408 pages


Description

Bazı Kızlar Isırır (Chicago Vampirleri Serisi, #1)  by  Chloe Neill

Bazı Kızlar Isırır (Chicago Vampirleri Serisi, #1) by Chloe Neill
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 408 pages | ISBN: 9786054688005 | 10.74 Mb

Beni öldürdüler. Beni iyileştirdiler. Beni dönüştürdüler.Doğru tabii, bir yüksek lisans öğrencisinin hayatı tam anlamıyla göz kamaştırıcı olamazdı ama sonuçta o benim hayatımdı işte. Ve Chicago vampirleri dünyaya varlıklarını açıklayana, ardındanMoreBeni öldürdüler. Beni iyileştirdiler. Beni dönüştürdüler.Doğru tabii, bir yüksek lisans öğrencisinin hayatı tam anlamıyla göz kamaştırıcı olamazdı ama sonuçta o benim hayatımdı işte.

Ve Chicago vampirleri dünyaya varlıklarını açıklayana, ardından serseri bir vampir bana saldırana kadar gayet de iyi gidiyordu. Ama o serseri, kanımdan sadece bir yudum almıştı ki başka bir kan emici geldi ve onu korkutup kaçırdı. Ve bu yeni gelen, hayatımı kurtarmanın en iyi yolunun, beni yaşayan bir ölüye çevirmek olduğuna karar verdi.Sonradan öğrendim ki, beni kurtaran kişi Cadogan Evindeki vampirlerin lideriymiş.

Artık tez araştırmamı, Kenwoodda bulunan ve Ethan Sullivanın boyunduruğu altındaki vampirlerle dolu bir malikâneye nasıl ayak uydurulacağı üzerine yapıyordum. Tabii ki uzun boylu, yeşil gözlü, dört yüz yaşında bir vampir olarak yüzyılların kazandırdığı cazibeye de sahipti Sullivan ama ne yazık ki benim sadakatimi ve hizmetimi de bekliyordu. Gerçek buydu...Fakat gelişmekte olan güçlerim (birdenbire bazı silahlara şaşırtıcı derecede yatkınlığım olduğunu öğrenmem), rahatsız edici bir güneş ışığı alerjisi ve Ethanın tutumu endişelerim arasında son sıradalardı.

Biri hâlâ beni öldürmek istiyordu. Bu beni ısıran Serseri vampir mi yoksa rakip evlerden bir vampir miydi? Ya da meşale taşıyanlar vampir çetesinden biri miydi?Chicagonun gece hayatına kabul edilmem bir savaşın belki de ilk kıvılcımı olacaktı.

Ve birilerinin kanı dökülecekti.Son derece etkileyici.. Harika bir seri.USA Todayin Çok satan yazarı Julie KennerHarika, çekici ve zevkli... Mutlaka okumalısınız.The Demon King and Iın Yazarı Candace HavensOkuyucuların coşkuyla destekleyecekleri ukala bir kadın kahramanımız var. Buna bir de diğer eğlenceli karakterleri ve dumanı üstünde tüten cinsel gerilimi ekleyin. İşte elinizdeki kitap bu müthiş bileşimin bir ürünü.Dead If I Donun ülke genelinde çok satan yazarı Tate HallawayEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Bazı Kızlar Isırır (Chicago Vampirleri Serisi, #1)":


heartofafiercewoman.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us